מוצר נוסף בהצלחה

איך לבחור נעליים נוחות?

בריאות היא כמו פרח נדיר, צריך לטפח ולהשקות ללא הרף כדי ליהנות מהתוצאות, לחפש איפה אני לא 100% ואיפה אני ממש יכול להזיק לעצמי עם הרגלים לא בריאים שיובילו לכאבים בהמשך הדרך. בסופו של יום, הגוף שלנו הוא לא נעל שאפשר להחליף כל שנתיים, קיבלנו רק אחד לכל החיים, אז מוטב שנשמור עליו כהוגן. נעלי נוחות הוא הפריט החשוב ביותר בארון בכל מה שקשור לחוזק גב תחתון, כף רגל בריאה ויציבה ומערך שרירים שפועל כראוי. אם לפני עשור נאלצנו לבחור בין נוחות לאופנתיות, היום כבר ממש לא חייבים להתלבט קולקציות שונות של נעלי איכות מקדמות את איכות החיים ובריאות השרירים על ידי עדכון והתאמה של נעלי נוחות למיטב הסגנונות העכשוויים והטרנדים האופנתיים החמים, כי נוח זה כבר מזמן לא שם נרדף למיושן.

רק אני יודע מה מיטיב עמי ומה פוגע בי, כף הרגל היא בעצם מיקרוקוסמוס של הגוף כולו כאשר כל נקודת לחיצה משפיעה על אזורים שונים בגוף (רפלקסולוגיה) ולכן  מומלץ להחליט כבר בבית על תכונות רצויות בנעל המיטיבות עם כף הרגל וכך להימנע מחיפושים מיותרים וכמובן מהחלטות קשות לכיוון נעליים שאולי לרגע משכו את עיניכם  אבל ממש לא עומדות בקריטריונים שהצבתם מראש. קניות אימפולסיביות לרוב מובילות לשימוש מתוך הכרח, וחבל ללכת שבי אחר אי אלו רעיונות אופנתיים שמבחינה בריאותית פשוט לא מתאימים לכף הרגל. לדוגמא: לבעלי עור רגיש בכף הרגל מוטב מראש לחפש נעליים בעלי ביטנה משובחת מחומרים שלא מתכלים כעבור כמה חודשים, אלא מחזיקים מעמד ומעניקים לכף הרגל תחושה נעימה ואוורירית.

נעלי נוחות מגיעות במגוון רחב של דגמים וסגנונות החל מכפכפים, נעלי עקב, סנדלים, מגפיים ואפילו מוקסינים מגיעים כיום בדגמים נוחים עם רפידות התומכות בכף הרגל לאורך היום. הגיעה השעה לשחרר את הסטיגמות על נעלי נוחות ולבחון את המבחר הרחב במו עיניך ברגע שעוברים לנעלי נוחות קשה מאוד לחזור לסוליות קשוחות ומדרך כואב כי האלטרנטיבה מיטיבה עם הגוף כך שהאנרגיה שאנחנו מוציאים על הליכה במהלך היום הופכת למרעננת ומלאת אדרנלין במקום כואבת ומעייפת. כן, בהחלט ניתן לצפות ממותג איכותי של נעלי איכות לקולקציה שלמה אליה נרצה לחזור שוב ושוב להצטייד לעונה הבאה.

אנחנו לא באמת יכולים לדעת מה נעשה עם הנעל, ייתכן שמרבית הזמן היא תנוח בשלווה על הרגל כשאנחנו במשרד ובכלל עסוקים בעניינים אחרים, האידיאל בנעלי נוחות (השם כבר מרמז) הוא כמובן נוחות בכל מצב, גם אם לרגע יתחשק לנו לפתע לקפוץ מאושר נרצה נעל שתאפשר לנו להגיע הכי גבוהה. כמובן חשוב לזכור שחומרים איכותיים מסתגלים לכף הרגל בצורה טבעית ולרוב לוקח לנעל שבוע כדי להתאים לכף הרגל לחלוטין, אך אם ישנם כאבים חזקים, שפשופים לא נעימים או תחושות מגבילות צעדים בשעת המדידה  אל תתרצו לעצמכם 'טוב נו... זו נעל למשרד, גם ככה אני בישיבה רוב היום, תקשיבו לכף הרגל ובחרו בנעל עם רפידה אנטומית התומכת בכף הרגל לתחושת נוחות לאורך היום. 

לכולנו יש את הזוג הזה בארון הנעליים, זוג הנעליים שדורשות מאתנו לפחות פלסטר או שניים, גרב מיוחדת ומצב ישיבה לאורך הערב, אבל... חייבים לנעול אותן בכל זאת כי אלו הנעלים הכי רשמיות ונוצצות, ובכן- גם נעלי ערב רשמיות שהולמות כל חליפה מגיעות בדגמים נוחים, סטייל אלגנטי וכמובן, הליכה מרשימה פי כמה מהליכה על נעליים בלי סוליה אורתופדית.