מוצר נוסף בהצלחה

משלוחים ואספקה
*זמינים גם בימי הסגר*

מזמינים באתר ומקבלים את המוצרים לנקודת איסוף עד 10 ימים ימי עסקים מיום ביצוע חיוב העסקה ע"י חברת HFD. (הממוצע כ-5 ימי עסקים.)

המשלוח חינם לנקודת חלוקה בקנייה מעל 250 ש"ח, ניתן לשדרג במשלוח עד הבית בעלות של 15 שח במקום 29שח.

*בעת ביצוע ההזמנה יש למלא מ"ס טלפון נייד ולא מ"ס טלפון קווי.

הזמנות שבוצעו עד השעה 12:00 ישלחו באותו יום עסקים, ימי עסקים הינם ימי חול, ראשון עד חמישי
ואינם כוללים ימי שישי, שבת ערבי חג וחול המועד.

רוצה להחליף או להחזיר?

אנו מאמינים שמאוד תאהבו את הנעליים שלנו אבל אנחנו מבינים שבקנייה אונליין לפעמים המציאות לא עונה על הציפיות לכן במידה ותרצו להחזיר את המוצר תוכלו לעשות זאת תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר באריזתו המקורית ומבלי שנעשה בו שימוש בכפוף לחוק הגנת הצרכן, באפשרותך להחליף את המוצר למוצר אחר או לקבל את כספך בחזרה תוך 48 שעות מרגע קבלת המוצר בשליחת מייל לשירות הלקוחות שלנו:

[email protected]

החלפה/החזרה נעשית עם שליח עד הבית בעלות של ₪30 או בהגעה עצמית למרכז החברה בפתח תקוה.

נשמח לתאם עבורכם איסוף החזרה/החלפה במ"ס טלפון: 050-7777159

הזמנתכם עלולה שלא להתבצע אם לאחר סיום הקנייה אזל המוצר שבחרתם מן המלאי, או במידה פרטי כרטיס האשראי שלכם ו\או פרטיכם המלאים לא נקלטו במערכת. במקרים מעין אלו ייצור עמכם שירות הלקוחות קשר. לפרטים ובירורים באשר למוצרים ואספקתם ניתן לפנות אל מחלקת שירות הלקוחות של סמדר אורטופדיה בדוא”ל:

[email protected]

  1. שליחת המוצרים מוגבלת אך ורק לאזורים בהתאם למפת אזורי החלוקה של דואר ישראל.

  2. אספקת המוצרים המצויים במלאי תבוצע באמצעות חברת שליחויות עד 10 ימי עסקים מביצוע ההזמנה וקבלת התשלום בגינה. למען הסר ספק מובהר, כי ימי חול יחשבו ימי ראשון עד לחמישי, לא כולל ימי שישי ושבת, ערבי חג, חול המועד  ומועדי ישראל.

  3. סמדר אורטופדיה ו/או האתר לא יהיו אחראים לאיחור ו/או לנזק כלשהו בגין איחור מכל סיבה שאינה בשליטתה של החברה ובין היתר במקרים הבאים:

  4. שביתה ו/או עיצומים ו/או פגיעה בפעילות עבודה סדירה ו/או תקלות אצל ספקים ונותני שירותים הקשורים לייצור ו/או לאספקת ו/או לשליחת המוצרים;סיבות הקשורות עם מבצע השליחות; כוח עליון, מלחמה, פעולות איבה, מצב חרום ונזקי טבע;מוצרים שיוזמנו באתר ישלחו לכתובת שנמסרה על ידי המזמין. במקרים בהם לא תימסר כתובת תקינה עלול המשלוח שלא להגיע ליעדו והחברה לא תישא באחריות לכך ולא תהא למזמין ו/או לנמען כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה בגין כך, לרבות לא דרישה להשבת התשלום בגין ההזמנה.

  5. החברה לא תהיה אחראית לאי ביצוע משלוח ו/או לאי קבלת משלוח בישובים בהם אין רישום מוסדר של רחובות ו/או מספור מסודר של בתים ו/או ישנו קושי באיתור כתובת הנמען, או במקומות בהם הכניסה מוגבלת, כגון: מוסדות, מרכזי תעשייה ומסחר, בתי ספר, מפעלים וכד'.

  6. בהזמנה שכוללת יותר מזוג נעליים אחד, ייתכן ותתקבל ביותר ממשלוח אחד.+